Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Adını Amasya Kalesi'nin de bulunduğu Harşena Dağı'ndan alan Harşena Arı ürünleri; 2014 yılında Halit Çelebi tarafından kurulan ve kurulduğu günden bu yana Türkiye'de besin içeriği yüksek, biyolojik aktiviteleri korunmuş, inovatif, yenilikçi ve güveli arı ürünleri üretmeyi amaçlar. Çeşitli kapsül, toz, karışım vb. ürünleri geliştirerek hem sektörde yerini almış hem de bu inovatif ürünler ile  kimi zaman ülkemizdeki kimi zamansa Dünya'daki arıcılık sektörüne katkı sağlamıştır.    Tüm ürünlerimiz ISO 9001, ISO 22000 kalite yönetim ve helal ürün standartlarına uygun tesislerimizde, üretimin hiçbir aşamasında kalitemizden ödün vermeyerek katkısız ve %100 doğal  olarak üretmekteyiz. Aynı zamanda büyük önem gösterilerek ürettiğimiz bu ürünler, tüm analizleri ve testleri yapıldıktan sonra siz değerli tüketicilerimizin beğenisine sunulmaktadır.
   Firmamız, bu kalitesi sayesinde 2017 ve 2019'da katıldığı, iki yılda bir kez yapılan ve Dünya arıcılık sektörünün en önemli etkinliği olan Apimondia Dünya Arıcılık Kongresi’nde düzenlenen bal yarışmalarında, en önemli kategorilerde 2 bronz ve 1 altın madalya alarak ülkemizi Dünya'da da başarıyla temsil etmiştir.
Misyonumuz: Ülkemizdeki kültür ve biyolojik çeşitliliği korumak ve bu zengin florayı gelecek kuşaklara aktarmak için çalışıyoruz. Balımızın ve diğer tüm ürünlerimize güveniyor, sadece standart analizleri değil, bağımsız analiz kuruluşlarına yaptırmış olduğumuz detaylı test ve analizlerimizi de özellikle bal sektöründe fazlasıyla olan bilgi kirliliği engellemek için şeffaflıkla sizlerle paylaşıyor ve doğru bilgilenmeniz için çalışıyoruz. Ballarımızı, ürünlerimizi ve ülkemizin zengin biyoçeşitliliğini tüm dünyaya tanıtmayı ve adından sıkça söz ettirmeyi hedefliyoruz.